הפקה ועריכת מסמכים batch

פעם זה היה פשוט- מכתב, מעטפה, בול. במקרים קיצוניים - מתקשרים לטלפון שמחובר לקיר (לא לצלצל בין 14.00 ל- 16.00). אחר-כך, למעטים הייתה איזו לבנה שחורה גדולה שהם שמו באוטו או שתפסה חצי תיק, ואיי סי קיו הייתה שיא הטכנולוגיה. מאז זרמו הרבה מים בסיליקון וואלי, ואנחנו דואגים אם עברה שעה בלי שהגיבו לנו להודעה בוואטסאפ.
מאחורי הקלעים של כל ההתקדמות הזו יש המון נתונים בנפחים עצומים: בילינג של חברות סלולאר, דו"חות של בנקים, חשבוניות, דפי מידע ועוד ועוד. את הנתונים האלה צריך להעביר לנתח ולהעביר ללקוחות במהיריות גבוהות, ומבלי שהמערכות יקרסו.
הארגון שלכם צריך להיות מסוגל להתממשק לכל הנתונים שלו, לעבד אותם בזמן מאוד קצר ולהפיק מסמך ללקוחות. כל זה, במינימום עומס על המערכות שלכם.

יש לנו פתרון בשבילכם.

הכלי שלנו להפקת ועריכת מסמכים ב- (batch (1 מתממשק למספר גדול של מערכות (2) לוקח נתונים מכל אחת מהם (3) מפעיל עליהם לוגיקות מורכבות (4) מפיק את המידע שצריך ו (5) הופך את הכל למסמך.
הפתרון שלנו הוא קל ונוח לשימוש עבור הארגון. ה-FormIT לא מעמיס על המערכות שלכם וגם חוסך לכם את הצורך לאחד מערכות, כי אנחנו יודעים לעבוד עם כולם.

הפיקו כמויות גדולות של מסמכים בזמן קצר מאוד, בפשטות, בקלות וביעילות.

הפיקו חשבונית דיגיטלית חדשנית ומתקדמת עם חתימה דיגיטלית ואפשרויות פילטור וסינון בתוך החשבונית עצמה בפורמטים שונים כמו PDF , HTML5
Alternate Text
  • לפרטים נוספים

    מלא את הטופס ונחזור אליך
טלפון: 03-1234567
פקס: 036565897
מייל: info@aman.co.il
טלפון: 03-6173737 
פקס: 073-2016921